Profesionální péče o Vaší zahradu

Závlahy pro domácí zahrady

    Každý z nás se jistě cítí příjemně na zahradě, která je pokryta zeleným kobercem zdravého trávníku a která je osázená rostlinami, z jejichž vzhledu je patrné, že je o ně dobře postaráno. Mezi zařízení, která pomáhají dosáhnout a udržet krásný vzhled zahrady po celý rok patří také závlahové systémy.

Rádi bychom se s Vámi podělili o informace, které Vám pomohou společně s našimi produkty splnit Vaše představy o krásné zahradě.

Rádi bychom Vám představili filtrační zařízení od fy OASE . Jak jste si mohli přečíst v předešlých sekcích zabýváme se automatickými závlahamy a též i založením  zahradních jezírek, toto nás vedlo k tomu aby jsme sehnali firmu která nám bude dodávat  filtrace k zahradním jezírkům,  našim krédem je:
 ( pro naše zákazníky jen to nejlepší a to za co možná nejnišší cenu)  proto jsme se spojili  ( ohledně nás )s  nejlepšímy firmamy s celého světa a tím jsme docílili špičkovou kvalitu za poměrně nízké ceny.
Spolupracujeme s firmou FIRESTONE co se týče rybníkových folií, s firmou TORO co se týče automatick.závlah a s firmou OASE  která se zabývá filtrací vod v zahradních jezírcích.

Spojením těchto firem  a naší mnohagenerační tradicí v oboru zahradnictví, jsme schopni Vám navrhnout a zrealisovat zahradu dle Vašich představ.
tir_l_sk_640action02.jpg

Uspoří Vám čas

Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, která  automaticky spustí zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.

Šetří Vaše náklady za vodu a energii

Ideální čas pro závlahu je noc. V této době jsou ztráty odpařováním a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky také mohou být vybaveny senzorem, který v případě deště přeruší zavlažování.

Rovnoměrně dodává vodu rostlinám

Postřikovače jsou rozmístěny na ploše tak, aby při zavlažování byla celá plocha přesně pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů Toro jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.

Ubírá starosti a práci se zavlažováním

Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén.Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one